About US (1)این شرکت با تكيه بر تجارب وتربيت نيروهاي متخصص ومجرب در زمينه فروش ،نصب ،راه اندازي ،خدمات پس از فروش ،مشاوره تخصصي سیستمهای حفاظتی و اتوماسیون صنعتی ،خانگی فعاليت می نماید . اميد است به جمع مشتريان اين شركت بپيونديد و خدمات وكيفيت محصولات اين شركت تامين كننده نياز شماباشد. شرح فعالیت های این شرکت به استحضار می رسد:  

کرکره‌ اتوماتیک: محافظ ویترین فروشگاه ها ودرب ورودی پاساژ ها- -محفاظ پنجره ها ،درب پارکینگ هاو ورودی ساختمان ها‌ -حرکت نرم وبی صدا و شکیل -ظاهر زیبا   امنیت بسیار بالا- -امکان چاپ طرح بر روی تیغه های کرکره

درب‌های اتوماتیک پارکینگی: متناسب با هر نوع درب از قبیل دولنگه،تک لنگه وریلی در دو مکانیسم هیدرولیک و الکترو مکانیک برای شما امکان امنیت و رفاه و آسایش را به همراه می آورد و با استفاده از درب اتوماتیک نیاز نیست در هوای سرد و بارانی خودروی خود را جهت باز کردن درب ترک کنید و امنیت خود و خودروی خود را به خطر بیاندازید.

:(SECTIONAL)درب های بالا رونده

این نوع دربها باظاهری زیبا و بسیار مقاوم از فضای سقف استفاده کرده و فضا های اطراف را اشغال نمی کند.

SANDWICH PANELعایق صوت و حرارت و از جنس

درب باز کن تصویری: آیفون‌های تصویری در مدل‌های سیاه و سفید و رنگی، علاوه بر این‌که رفاه و امنیت را برای شما به ارمغان می‌آورند، امکان اتصال به سیستم‌های اعلام حریق و دوربین مدار بسته و دزدگیر را دارا بوده و در صورت بروز حادثه، می‌توانند محل حادثه را نیز به شما نشان دهند.

دوربین‌های مدار بسته: -دوربین‌های مداربسته، امکان کنترل افراد، ماشین آلات و محیط‌های کاری را فراهم می‌سازند این سیستم‌ها، علاوه بر نمایش محیط‌های مورد نظر شما، عملیات ضبط و ذخیره‌سازی تصاویر را نیز انجام می‌دهند- -شما می‌توانید محل مورد نظرتان را از مکانی دیگر تحت نظارت داشته باشید با کمک دوربین‌های دید در شب، می‌توانید در تاریکی مطلق نیز تصویربرداری کنید- -دوربین‌های چرخان با قابلیت فرمان‌پذیری در جهات مختلف و برنامه ریزی برای تصویر برداری از نقاط تعریف شده، نظارت شما را بر      محیط کار و دستگاه‌های مستقر در آن کامل می‌کنند. -با استفاده از لنزهای زوم، می توانید نقاط دوردست را نیز کنترل کنید

سیستم‌ اعلام حریق: سیستم‌های اعلام حریق، با کمک دتکتورهایی که حساس به حرارت، دود، و یا نشت گاز هستند وقوع حادثه و محل تقریبی آن را نشان می‌دهند. همچنین برخی از دتکتورها این قابلیت را دارند که وجود گرد و غبار در محیط را نیز تشخیص دهند.

سیستم دزدگیر و اعلام سرقت: این سیستم‌ها در داخل و یا خارج ساختمان نصب می‌شوند و این قابلیت را دارند که با کمک رادار مادون قرمز، نزدیک شدن موجودات زنده را تشخیص دهند. همچنین می توانند در صورت وقوع سرقت، با شماره تلفن‌های پلیس و از پیش تعیین شده تماس بگیرند امکان فعال کردن و یا غیرفعال کردن این سیستم‌ها از راه دور و از طریق خط تلفن مقدور می‌باشد

سیستم آنتن مرکزی: (مانند هتل هبرج های مسکونی) در ساختمان هایی که تعداد زیادی گیرنده تلویزیونی وجود دارد در صورتی که بخواهیم برای هر گیرنده یک آنتن مجزا نصب نماییم مشکلاتی مانند موارد ذکر شده در زیر بروز خواهند کرد: -محدودیت فضایی پشت بام برای نصب تعداد زیادی آنتن اثر انعکاسی و القا یی آنتن ها بر یکدیگر- -هزینه بالای نصب آنتن برای تک تک گیرنده ها و هزینه سیم کشی آنتن تا گیرنده از بین رفتن زیبایی ظاهر ساختمان و به وجود آمدن انبوهی از آنتن ها- -با توجه به موارد ذکر شده، راه کار پیشنهادی این است که از یک آنتن مرکزی برای تمام گیرنده‌ها استفاده شود و تصاویر دریافتی با کمک تجهیزات پردازش و تقویت سیگنال و فرکانس بین گیرنده‌ها توزیع شود.

(Access Control)کنترل تردد  سیستم های کنترل تردد می توانند تردد افراد، خودروها و عملکرد دستگاه های صنعتی را کنترل و مدیریت نمایند. کاهش تردد در سطح سازمان، دسترسی محدود افراد به بخش‌های مهم، عدم تردد افراد در ساعتهای غیر مجاز، بالابردن بهره وری و راندمان کار افراد با کنترل محدوده های مکانی و زمانی از جمله فواید استفاده از این سیستمها می باشد.

درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک: با نصب این نوع درب‌ها که در ورودی فروشگاه‌ها، مجتمع‌های مسکونی و ادارات و سازمانها قرار می‌گیرند ترددها تسهیل می‌شود و نیازی به باز و بسته کردن درب به‌وسیله‌ی دست نیست- هوای بیرون از ساختمان به داخل ساختمان وارد نشده و در مصرف انرژی صرفه جویی می‌شود- -درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک، می‌توانند بهترین نوع خوش‌آمدگویی به مهمانان‌تان ‌باشند

 

گزینه های مثبت شرکت برجآ:

-كسب رضايت مشتريان گرامي ايجاد مجموعه محصولات متنوع با كيفيت جهاني- ارائه محصولاتي با قيمت مناسب- ارائه تكنولوژي برترومناسب-   -خدمات پس از فروش گسترده و به موقع -به حداقل رساندن نياز مشتري در استفاده از گارانتي وخدمات پس از فروش ضمن بهره گیری از کیفیت مناسب نيل به اين اهداف جز با لطف وعنايت خداي منان وشما مشتري گرامي محقق نمي شود پس مارا در رسيدن به اين اهداف ياري فرمائيد.

 

با تشکر

شاهد امینی